بلاگ

در این صفحه می توانید مطالب آموزشی و تخصصی در مورد شیرآلات صنعتی و تاسیساتی را مطالعه نمایید. پاسخ بسیاری از سوالات شما در مورد شیرآلات صنعتی و تاسیساتی اینجاست.

انواع فلنج و کاربرد هرکدام را بشناسید!

انواع فلنج و کاربرد هرکدام را بشناسید!

فلنج، صفحه‌ای دایره‌ای شکل است که علی‌رغم ساده بودن، قطعه‌ای بسیار کاربردی در سیستم‌های لوله‌کشی است. این نوع اتصال طبق استاندارد مشخصی سوراخکاری می‌شود و برای اتصال لوله‌ها، شیرآلات و سایر قطعات در خطوط لوله‌کشی و سیستم‌های تأسیساتی به کار می‌رود.
شیر ایمنی و شیر اطمینان را بیشتر بشناسیم!

شیر ایمنی و شیر اطمینان را بیشتر بشناسیم!

شیر ایمنی یا شیر اطمینان نوعی از شیر است که جهت کنترل فشار در دیگ بخار و مخازن تحت‌فشار استفاده می‌شود. هدف اصلی از استفاده از شیر ایمنی محافظت از جان افراد، تجهیزات، زیرساخت ­ها و محیط‌زیست است.
تغییر شرایط بازی صنعت شیرآلات صنعتی به سبک گاز مایع طبیعی

تغییر شرایط بازی صنعت شیرآلات صنعتی به سبک گاز مایع طبیعی

گاز مایع طبیعی یا همان LNG محصولی نسبتا جدید برای صنعت نفت و گاز محسوب می‌شود که به سرعت رشد کرده و به یکی از صنایع مهم تبدیل شده است که دغدغه استفاده از شیرآلات را با خود یدک کشیده است. یعنی چه؟ یعنی به دلیل شرایط خاص فرایندهای آن، نیازمند شیرآلاتی است که بتواند در این شرایط، کارکرد مناسبی از خود نشان دهد و بتواند عملکرد قابل قبولی ارائه دهد.
تفاوت کربن استیل و استنلس استیل چیست؟

تفاوت کربن استیل و استنلس استیل چیست؟

فولاد یا استیل ازجمله متریال پرکاربرد در تولید شیرآلات صنعتی است. در  حقیقت فولاد معادل فارسی واژه استیل است. دو نوع عمده از فولاد که در ساخت  شیرآلات استیل یا فولادی استفاده می شود عبارتند از کربن استیل و استنلس  استیل که هر کدام ویژگی ها و موارد کاربرد مخصوص به خود را دارند. همواره وقتی صحبت از متریال فولاد به میان می آید، بحث بر سر تفاوت کربن  استیل و استنلس استیل مطرح می شود. اگر شما هم آشنایی چندانی با فولاد  ندارید، همراه ما باشید تا گام به گام در این راه پر پیچ و خم همسفر شویم.  قطعا پیچیدگی­های این مسیر نظر هر مسافری را به خود جلب خواهد کرد.
چرا در خرید شیرآلات استیل به‌راحتی فریب می‌خوریم؟

چرا در خرید شیرآلات استیل به‌راحتی فریب می‌خوریم؟

شیرآلات استنلس استیل به دلیل ماهیت متریال آن­ ها در سیستم هایی استفاده می شوند که با سیال خورنده سر و کار دارند. بنابراین، انتخاب درست شیرآلات مناسب برای این سیستم ها به دلیل حساسیت بالایی که دارند، بسیار حائز اهمیت است. شیرهای استنلس استیل با عناوین مختلفی شناخته می شوند که تفاوت هایی نیز یا یکدیگر دارند.
درباره‌ی ما
مجموعه ولو ایران به‌عنوان اولین مرجع آنلاین تأمین تخصصی شیرآلات صنایع مختلف شامل نفت، گاز، پتروشیمی و سایر مصارف صنعتی و تأسیساتی، محوریت تلاش‌­های خود را بر بهبود روزافزون ارزش‌های پیشنهادی خود متمرکز کرده است؛ زیرا کسب رضایت مشتریان یکی از مهم‌ترین اهداف راهبردی مجموعه ولو ایران است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...